CESTUS DEEP III PRO to wyjątkowe rękawice ochronne przeznaczone dla użytkowników pracujących w trudnych i wymagających warunkach

">

Kategorie

Przecinarki

 • Przecinarka spalinowa Stihl TS 500i znajdzie szerokie zastosowanie. Narzędzie zaopatrzone w m.in. elektronicznie sterowany wtrysk paliwa i system antywibracyjny

  5 549,00 zł
 • Przecinarka Stihl TSA 230 (bez ładowarki i akumulatora). Bezprzewodowe narzędzie akumulatorowe z tarczą tnącą o średnicy 230mm do cięć o głębokości do 70mm.

  1 799,00 zł
 • Bardzo mocna, wysokowydajna przecinarka z systemem filtrów powietrza o długiej żywotności z wstępnym filtrem cyklonowym. Spełnia wymogi norm EPA II i EU II. 

  6 199,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
 • Bardzo mocna, wysokowydajna przecinarka do cięcia stali i betonu z systemem filtrów powietrza o długiej żywotności ze wstępnym filtrem cyklonowym.

  5 899,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
 • Lekka i poręczna przecinarka o mocy 4,4 KM, wyposażona w tarczę tnącą o średnicy 350 mm do cięcia stali i betonu. Prowadzenie ręczne lub na wózku prowadzącym FW 20.

  4 549,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

 Przecinarki

Przecinarki Stihl cieszą się wyjątkową renomą i są na wyposażeniu wielu samochodów ratowniczo-gaśniczych. Ich najważniejszymi cechami są niezawodność oraz trwałość. Najpopularniejszymi modelami są oczywiście przecinarki spalinowe np. Stihl TS 500i. Podczas pracy tego typu przecinarką niezbędne jest zachowanie szczególnych środków ostrożności, ponieważ praca wykonywana jest tarczą tnącą poruszającą się z bardzo wysoką prędkością obrotową. Ostatnio serca klientów podbija  przecinarka akumulatorowa Stihl TSA 230. Mała, poręczna przecinarka akumulatorowa z tarczą tnącą o średnicy 230 mm do cięć o głębokości do 70 mm. Bezprzewodowa, do zastosowania w obszarze zamkniętym i otwartym. Seryjnie wyposażona w przyłącze wody dla optymalnego wiązania pyłu podczas pracy. Bardzo lekka i komfortowa w użyciu. Szczególnie przydatna wszędzie tam gdzie nie można zastosować silnika spalinowego.