W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Deski ortopedyczne

Aktywne filtry

Deska ortopedyczna pediatryczna K1

Deska ortopedyczna pediatryczna K1 o długości 138 cm z klockowym stabilizatorem głowy. Waga deski wynosi 4 kg, a maksymalna nośność do 150 kg.

Cena 1 075,02 zł

Deska ortopedyczna PROMO - kompletna

Kompletna deska ortopedyczna PROMO o wymiarach 184x45 cm, wykonana z tworzywa polietylenowego, idealnie nadająca się na akcje ratunkowe na wodzie.

Cena 1 252,78 zł

Deska ortopedyczna pediatryczna

Deska ortopedyczna pediatryczna dla dzieci w wieku 2 do 10 lat, o długości 120 cm z uchwytami do łatwego przenoszenia. W zestawie z torbą transportową.

Cena 639,60 zł

Nosze podbierakowe aluminiowe

Nosze podbierakowe aluminiowe doskonale sprawdzają się przy poszkodowanych urazowych, którzy doznali np: urazu miednicy. Wymiary noszy to 1680x420

Cena 1 574,40 zł

W przypadku kiedy poszkodowana osoba doznała ciężkiego urazu, np. kręgosłupa lub miednicy, konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności podczas jej transportu w taki sposób, aby nie pogłębić istniejących już obrażeń. Do tego celu najlepiej nadają się specjalne deski ortopedyczne które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić w pełni bezpieczny transport poszkodowanemu. Specjalistyczne deski przeznaczone do ratownictwa medycznego gwarantują bardzo dużą nośność – nawet do 450 kg – dzięki czemu znakomicie nadają się do przenoszenia osób o różnej wadze. Są również odpowiednie do transportu na wodzie, a ich niski ciężar pozwala je wykorzystać podczas rozmaitych akcji ratowniczych przeprowadzanych na jeziorach czy też innych zbiornikach wodnych. Dodatkowo deski ortopedyczne wyposażone są w specjalne pasy stabilizujące, dzięki którym transport osoby poszkodowanej odbywa się w bezpieczny i stabilny sposób.

Deski pediatryczne – przeznaczone dla najmłodszych pacjentów

W wielu wypadkach wśród poszkodowanych osób znajdują się również dzieci. Jeśli mały pacjent wskutek zdarzenia doznał ciężkiego urazu, konieczne jest przetransportowanie go z wykorzystaniem specjalnej deski pediatrycznej. Dzięki specjalnym systemom pasów, taka deska umożliwia optymalne dopasowanie do wymiarów dziecka w różnym wieku, zapewniając w ten sposób stabilny i bezpieczny transport. Deski pediatryczne są przeznaczone do przenoszenia poszkodowanych pacjentów w wieku od 2 do 10 lat. Takiego sprzętu nie powinno zabraknąć w każdej jednostce ratowniczej, ponieważ sytuacje w których dzieci ulegają ciężkim urazom nie należą do rzadkości.

Wybierz specjalistyczne deski ortopedyczne w sklepie Strefa998

Zapewniamy kompleksową ofertę skierowaną do jednostek ratownictwa medycznego oraz wszelkich jednostek KSRG. Profesjonalne deski ortopedyczne oraz deski pediatryczne to niezbędne elementy wyposażenia każdej jednostki, która przygotowuje się do przeprowadzenia akcji ratowniczej. Korzystanie ze specjalistycznego sprzętu to większa pewność skuteczności oraz efektywności każdej akcji. Poznaj doskonale wyposażony sklep Strefa 998 i zadbaj o kompleksowe wyposażenie swojej jednostki!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć