Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Rękawice pożarnicze pozostałe firmy

Rękawice strażackie Fire Keeper

Rękawice strażackie Fire Keeper Wykonane z surowców najwyższej jakości: Nomex® i Kevlar®. Z wodoodporną,   wiatroszczelną, oddychająca membraną, która dopasowuje się do kształtu dłoni.

Cena 355,47 zł

Rękawice pożarnicze pozostałe firmy

Praca Strażaka wiąże się z przebywaniem w niebezpiecznych warunkach, wymagających zastosowania najlepszych środków ochrony osobistej. Nawet najbardziej popularne
i innowacyjne rękawice nie zapewnią należytej ochrony jeżeli zostaną nieodpowiednio dobrane do wielkości i dłoni. Podstawą jest zakupienie rękawicy odpowiadającej rozmiarem do obwodu dłoni. Poza rozmiarem warto zwrócić uwagę na anatomiczny, dopasowujący się do dłoni kształt rękawicy pożarniczej, który nie będzie ograniczał ruchów palców i nadgarstka. Możliwość dopasowania rękawicy za pomocą ściągacza czy regulowanego mankietu stanowi atut rękawicy, zwiększający jej właściwości ochronne. To wszystko niewątpliwie wywrze pozytywny wpływ na jakość pracy. Pamiętajmy, że rękawica pożarnicza musi dać możliwość jej szybkiego włożenia i zdjęcia. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór rękawic pożarniczych w różnych rozmiarach i o zróżnicowanym kształcie co powoduje, że każdy Strażak znajdzie rękawice dla siebie.

Fire Keeper, GLS-001M

Poza wiodącymi markami oferujemy Państwu również rękawice pożarnicze pozostałych firm. Zarówno model Fire Keeper jak i GLS-001M nie odbiegają jakością od rękawic znanych marek o czym świadczą świadectwa dopuszczenia CNBOP. Przy produkcji rękawic zastosowano materiały takie jak Nomex i Kevlar a użycie odblaskowych elementów zapewni pełną widoczność. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na te modele.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć