Aparaty fimy MSA

Aktywne filtry

Aparat powietrzny MSA M1 z butlą stalową

Zastosowana w Aparatach powietrznych MSA M1 z butlą stalową technologia Single Line umożliwia przepływ średniego i wysokiego ciśnienia w jednym przewodzie

Aparat powietrzny MSA

Podstawowym zadaniem aparatów powietrznych jest zabezpieczenie układu oddechowego przed przedostaniem się szkodliwych substancji oraz dostarczenie do organizmu świeżego powietrza. Oddychanie w aparatach oddechowych jest dodatkowym obciążeniem dla układu oddechowego Strażaka. Dlatego przy wyborze aparatu powietrznego warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania zwiększające wydajność oddychania a co za tym idzie wpływające na zdrowie organizmu. Nie bez znaczenia jest również budowa noszaka i pasów, które powinny dawać możliwość regulowania do wzrostu rozłożenia ciężaru równomierni w sposób nieobciążający jednej partii ciała ale też niekrępujący swobody ruchów.

AirGoFIX z butlą stalową lub kompozytową

Z aparatem powietrznym MSA AirGoFix praca w pomieszczeniach zadymionych gdzie w powietrzu występuje niewystarczająca ilość tlenu  ale za to pojawiają się lotne substancje szkodliwe nie będzie problemem. Decydując się na zakup aparatu powietrznego MSA otrzymacie Państwo kompletne urządzenie łączące komfort użytkowania (dzięki ergonomicznej płycie noszaka) z zaawansowaną technologią Single Line umożliwiającą przepływ wysokiego i niskiego ciśnienia w jednym przewodzie.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?