Kategorie

Latarki

na stronę
Pokazuje 1 - 39 z 44 elementów

Latarka strażacka

Nie dość, że praca strażaka jest ciężka, to jej wykonywanie odbywa się często w niesprzyjającym otoczeniu. Obecność skrajnych temperatur, zapylenie oraz zadymienie powietrza, wysoka wilgotność, to tylko niektóre czynniki, które utrudniają działania ratunkowo-pożarnicze. Strażak zawsze powinien móc polegać na swoim sprzęcie. Również na latarce, która musi się wyróżniać wysoką specyfikacją techniczną, by wejść do wyposażenia strażackiego. W sklepie Strefa998.pl spotkasz się z bogatą ofertą latarek strażackich, które spełniają wyśrubowane kryteria. Przekonaj się!

Latarki strażackie – różne rodzaje

Charakter akcji ratunkowych determinuje rodzaj narzędzia, którym będzie musiał posłużyć się strażak. Dlatego w sklepie Strefa998.pl przygotowaliśmy zbiór latarek różnego rodzaju, które pozwolą Ci odnaleźć się w każdej sytuacji. Mamy dla Ciebie latarki nahełmowe, które oświetlą drogę bez konieczności ograniczenia manewru rąk, latarki szperacze o silnym strumieniu światła, a także poręczne i lekkie latarki kątowe.

Latarka strażacka – długa żywotność, duża moc

Każda latarka strażacka, którą spotkasz w naszym asortymencie, ma takie parametry techniczne, które pozwalają na pracę w wymagających warunkach. Ponadto charakteryzują się długą żywotnością i dużą skalą mocy.