Kremy ochronne

Aktywne filtry

Krem ochronny Lordin Multiprotect 100ml

Krem ochronny Lordin Multi Protect 100ml o dualistycznym działaniu. Wzmacnia warstwę zewnętrzną skóry, zapewniając szerokie spektrum ochronne.

Cena 14,29 zł

Krem ochronny do stosowania na dłonie – właściwa ochrona skóry podczas pracy fizycznej

W ofercie naszego sklepu Strefa998.pl znajdują się kremy ochronne BHP do stosowania zarówno przed jak i po pracy. Zapewniają właściwą ochronę skóry przed olejami, smarami, kwasami, rozpuszczalnikami czy innymi zabrudzeniami, na które narażeni są pracownicy warsztatów samochodowych, fabryk, placów budowy czy hal przemysłowych. Wybierz hipoalergiczny krem do pielęgnacji rąk i paznokci, który ma właściwości rewitalizujące, przywraca skórze: gładkość, elastyczność i świeżość. Kremy warto stosować profilaktycznie. Zwłaszcza, jeśli wykonujesz prace, w których Twoja skóra narażona jest na kontakt z substancjami rozpuszczalnymi i nierozpuszczalnymi w wodzie. Odpowiedni krem potrafi skutecznie zapobiegać rozmiękczaniu skóry u pracowników, którzy na co dzień, przez długi czas używają np. szczelnych (np. lateksowych) rękawic ochronnych. Ponadto kremy ochronne do stosowania przed pracą, o dualistycznym działaniu to m.in.Lordin Multi Protect, który wzmacnia warstwę zewnętrzną skóry, redukuje podrażnienia i wspomaga regenerację. Kremy ochronne chronią skórę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz różnorodnymi substancjami przemysłowymi, np. oleje, smary, chłodziwa. W Strefa998 polecamy kremy ochronne posiadające atesty PZH oraz spełniające normy bhp!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?