Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Kategorie

Wytwornice

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Wytwornica pianowa

Podczas niektórych wypadków konieczne jest użycie piany gaśniczej. By zrobić to w sposób umiejętny i precyzyjny, strażacy muszą korzystać z urządzeń wysokiej jakości, a więc wytwornic o odpowiedniej specyfikacji technicznej. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl spotkasz się z szeroką ofertą wytwornic pianowych produkowanych według najnowszych technologii.

Profesjonalne wytwornice piany

Wytwornice pianowe wkraczają do akcji wszędzie tam, gdzie użycie wody byłoby bezskuteczne. W naszym asortymencie spotkasz się z ofertą wytwornic pianowych, które są przeznaczone do podawania piany średniej, a po przełączeniu dźwigni, także do emisji piany ciężkiej.

Wytwornice pianowe, które zażegnają zagrożenie

Piana gaśnicza jest wykorzystywana do gaszenia pożarów ciał stałych, a także cieczy, na które nie działa podanie wody. Dzięki niej możemy gasić pożary cieczy palnych takich jak różnego rodzaju paliwa, alkohole czy rozpuszczalniki. Jednak najpierw trzeba ją wytworzyć w specjalnych wytwornicach pianowych. W sklepie Strefa998.pl przygotowaliśmy interesującą ofertę tego rodzaju urządzeń od najlepszych producentów.