W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Wytwornice

Aktywne filtry

Wytwornica pianowa ze zbiornikiem PRO-PAK

Dzięki przenośnej wytwornicy pianowej ze zbiornikiem PRO-PAK wytworzenie piany ciężkiej i średniej nie będzie stanowiło problemu. Zasilanie z pojazdu lub sieci

Cena 6 334,50 zł

Wytwornico - prądownica pianowa S2/M2

Wytwornico - prądownica pianowa S2/M2 przeznaczona do wytwarzania piany średniej a po przełączeniu dźwigni - piany ciężkiej. Wytwornica z zaworem odcinającym.

Wytwornico - prądownica pianowa S4/M4

Wytwornico - prądownica pianowa S4/M4 do wytwarzania piany średniej a także piany ciężkiej. Produkt wyposażony w zawór odcinający. Wlot 52, przepływ 400 l/min.

Cena 3 033,18 zł

Wytwornica piany M2 (WP-2)

Oferujemy Wytwornice piany M2 (WP-2) przeznaczone do wytwarzania piany średniej, przy zastosowaniu proteinowych i syntetycznych środków pianotwórczych.

Cena 1 716,59 zł

Wytwornica piany M2 (WP-2) bez zaworu

Wytwornica piany M2 (WP-2) bez zaworu odcinającego - do wytwarzania piany średniej przy zastosowaniu proteinowych i syntetycznych środków pianotwórczych.

Cena 1 552,75 zł

Wytwornica piany M4 (WP-4)

Oferujemy profesjonalne Wytwornice do piany M4 (WP-4). Rura wylotowa wytwornicy wykonana została ze stali kwasoodpornej, natomiast uchwyt z gumy.

Cena 1 600,37 zł

Wytwornica piany M4 (WP-4) bez zaworu

Prezentujemy Wytwornice piany M4 (WP-4) bez zaworu odcinającego. Wytwornica do wytwarzania piany średniej z rurą wylotową wykonaną z kwasoodpornej stali.

Cena 1 641,31 zł

Nakładka do piany średniej do prądownicy G-Force

Oferujemy Nakładki do piany średniej (wytwornice) do prądownicy G-Force, usprawniające jej działanie. Możliwość regulowania kąta mgły wodnej w pozycji znacznika

Cena 1 722,00 zł

Wytwornica pianowa

Podczas niektórych wypadków konieczne jest użycie piany gaśniczej. By zrobić to w sposób umiejętny i precyzyjny, strażacy muszą korzystać z urządzeń wysokiej jakości, a więc wytwornic o odpowiedniej specyfikacji technicznej. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl spotkasz się z szeroką ofertą wytwornic pianowych produkowanych według najnowszych technologii.

Profesjonalne wytwornice piany

Wytwornice pianowe wkraczają do akcji wszędzie tam, gdzie użycie wody byłoby bezskuteczne. W naszym asortymencie spotkasz się z ofertą wytwornic pianowych, które są przeznaczone do podawania piany średniej, a po przełączeniu dźwigni, także do emisji piany ciężkiej.

Wytwornice pianowe, które zażegnają zagrożenie

Piana gaśnicza jest wykorzystywana do gaszenia pożarów ciał stałych, a także cieczy, na które nie działa podanie wody. Dzięki niej możemy gasić pożary cieczy palnych takich jak różnego rodzaju paliwa, alkohole czy rozpuszczalniki. Jednak najpierw trzeba ją wytworzyć w specjalnych wytwornicach pianowych. W sklepie Strefa998.pl przygotowaliśmy interesującą ofertę tego rodzaju urządzeń od najlepszych producentów.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć