Kategorie

Ubranie specjalne GOLD

brutto1 800,00 zł

netto1 463,41 zł

CNBOP
Najnowszy model ubrania specjalnego strażackiego GOLD bazuje na sprawdzonym kroju modelu SX III. Dzięki czemu jest równie ergonomiczne.
Ubranie posiada aktualne świdectwo dopuszczenia CNBOP.

Nowy produkt

GOLD - złoty

Ubranie Specjalne GOLD jest najnowszym produktem Scantex. Ubranie bazuje na sprawdzonym kroju modelu SX III. Dzięki czemu jest równie ergonomiczny i komfortowy. Użytkownicy poprzedniej wersji dostają sprawdzone rozwiązania wzbogacone o zalety ubrania w kolorze piaskowym i nie tylko.
 

Jasny kolor pozwala na szybką identyfikację konieczności ich prania. W dobie wszechobecnych materiałów sztucznych, których produkty spalania zawierają cyjanowodór, fosgen, fenol, związki kancerogenne koniecznym jest zapewnienie czystości stosowanych środków ochrony indywidualnej, aby w pełni, zarówno w środowisku pożaru jak i poza nim zapewnić bezpieczeństwo strażakowi.  

Ponad standard

Ubranie Scantex Gold zostało zaprojektowane, aby poza zapewnieniem bezpieczeństwa, pozwolić strażakowi pracować w komfortowych warunkach wykraczając poza standard budowy ubrań specjalnych.

 

Zastosowanie w części barkowej amortyzujących poduszek aramidowo-powietrznych, rozkładających ciężar Sprzętu Ochrony Układu Oddechowego na większą powierzchnię daje komfort pracy w tych najtrudniejszych pożarach.

Wzmocnienia na kolanach - wykonane z powleczonego silikonem materiału aramidowego - pozwalają na pracę strażaka w obszarze podciśnienia, przy samej podłodze, bez obawy o szybkie wyeksploatowanie.

Materiały

Tkanina zewnętrzna - 75% meta-aramid , 23% para-aramid , 2% włókna antystatyczne. Tkanina Rip-stop.
Membrana - 50% melamina / 50% meta-aramid, Powleczenie 100% PU
Bariera termiczna - 65% meta-aramid / 20% para-aramid / 15% PE.
Podszewka - 100% bawełny trudnopalnej.


Dopuszczenia, normy

Ubranie Scantex Gold posiada aktualne Świadectwo Dopuszczenia CNBOP

PN-EN 469:2011 X2, Y2, Z2

NazwaCzas dostawyCena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :