Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Kamery termowizyjne

Kamera termowizyjna Flir K2

Kamera termowizyjna Flir K2 to kompaktowe narzędzie w bardzo przystępnej cenie. Cechuje ją wiele trybów pracy oraz opatentowane dynamiczne obrazowanie (MSX).

Cena 7 999,00 zł

Kamera termowizyjna SEEK Reveal FirePRO

Sprzedaż kamery termowizyjnej możliwa jest tylko i wyłącznie dla państwowych oraz ochotniczych jednostek straży pożarnej.

Cena 3 590,00 zł

Pirometr graficzny Flir TG 165X

Pirometr graficzny FLIR TG165X to model pośredni między pirometrami mierzącymi temperaturę w jednym punkcie, a legendarnymi kamerami termowizyjnymi FLIR.

Cena 2 077,47 zł

Kamera termowizyjna LEADER TIC 4.1

Kamera termowizyjna ułatwia znalezienie ogniska pożaru dzięki obserwacji ruchu gazów pożarowych (dymu) w trakcie natarcia wewnątrz budynku.

Cena 24 490,00 zł

Kamera termowizyjna Flir K33

FLIR przedstawia nowy, łatwy w użyciu model kamery termowizyjnej dla straży, która przy zachowaniu wciąż niskiego poziomu cenowego prezentuje niezwykle wyrazisty obraz i gwarantuje niezawodność w najtrudniejszych warunkach.

Cena 18 999,00 zł

Kamera termowizyjna Flir K45

Najnowocześniejsze rozwiązanie wśród kamer termowizyjnych sprawia, że kamera FLIR K45 jest jedną z najbardziej popularnych kamer w jednostkach straży pożarnej oraz innych zespołach ratowniczych. Doskonała jakość przekazywana na wyraźnym ekranie pozwala dostrzec najmniejsze szczegóły.

Cena 23 400,00 zł

Kamera termowizyjna Flir K53

Idealna kamera dla straży pożarnych o wysokiej jakość obrazu. Duży czytelny ekran oraz pojedynczy duży przycisk, który znacznie ułatwia pracę w rękawicach strażackich to jedne z zalet kamery termowizyjnej FLIR K55.

Cena 27 999,00 zł

Kamera termowizyjna Flir K55

Jest to kombinacja najlepszego na świecie obrazu termalnego, o rozdzielczości 320 x 240 pikseli z nowoczesnym małym i lekkim designem.

Cena 29 999,00 zł

Kamera termowizyjna Flir K65

K65 spełnia najwyższe standardy co pozwala na pracę w strefach zagrożenia wybuchem. Możliwość nagrywania pozwoli nam po akcji przeanalizować podjęte działania.

Cena 36 999,00 zł

Dräger UCF® 7000

Nowej generacji, prosta w obsłudze Kamera termowizyjna Dräger UCF® 7000 stworzona do działań ratunkowo-poszukiwawczych i gaśniczych. Doskonała jakość obrazu.

Cena 35 970,00 zł

Dräger UCF® 8000

Kamera jest samoistnie bezpieczna i została dopuszczona do użytku w środowiskach potencjalnie wybuchowych, w tym w strefie 1, zgodnie z dyrektywą ATEX.

Cena 46 747,53 zł

Dräger UCF® 9000

Pełne skupienie: Dräger UCF® 9000 łączy w sobie kamerę termowizyjną i cyfrową. Została wyposażona w funkcje niezbędne podczas trudnych zadań.

Cena 51 081,46 zł

Kamera termowizyjna LEADER TIC 4.3

Profesjonalna kamera termowizyjna LEADER TIC 4.3 o bardzo szerokim zakresie temperatur od -40 do 1150 stopni  i masie własnej tylko 960 g z dwoma akumulatorami. 

Cena 29 990,00 zł

Ładowarka - uchwyt do zabudowy K2

Idealnym rozwiązaniem do oszczędności miejsca w samochodzie będzie dwufunkcyjna Ładowarka - uchwyt do zabudowy, dedykowana do kamery termowizyjnej FLIR K2.

Cena 1 699,00 zł

Walizka transportowa typu Hard Case dla FLIR K2

Walizka transportowa typu Hard Case dla kamery termowizyjnej FLIR K2. Walizka pozwoli na przechowywanie i przenoszenie kamery, chroniąc ją przed uszkodzeniami. 

Cena 1 299,00 zł

Bateria FLIR-T199423ACC do FLIR K2

Oferujemy oryginalne, lekkie Baterie FLIR-T199423ACC dedykowane do popularnych kamer termowizyjnych FLIR K2. Bateria litowo-jonowa 3.6 V, 2.6 Ah, 9.4 Wh. 

Cena 979,00 zł

Ładowarka - uchwyt do zabudowy Kxx

Prezentujemy Ładowarki samochodowe - uchwyty do zabudowy Kxx. Instalacja ładowarki w pojeździe pozwoli na utrzymanie kamery FLIR w ciągłej gotowości do użycia.

Cena 3 699,00 zł

Kamera termowizyjna

Dzięki kamerze termowizyjnej zyskasz lepszy ogląd sytuacji. Monitorowanie aktualnych warunków pozwoli Ci opracować skuteczną strategię, która pomoże zażegnać kryzysową sytuację. W sklepie Strefa998.pl dysponujemy szerokim asortymentem kamer produkowanych zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami.

Innowacyjne kamery termowizyjne

W ofercie posiadamy szeroki wybór kamer termowizyjnych do użycia podczas działań ratowniczo-gaśniczych. Zastosowanie najnowocześniejszych i innowacyjnych technologii sprawia, że kamery termowizyjne z naszej oferty sprawdzają się perfekcyjnie. Niektóre modele posiadają możliwość nagrywania filmów, co daje nam możliwość przeanalizowania zdarzenia po akcji. Zapisy w formie zdjęć służyć mogą jako załącznik do karty zdarzenia potwierdzający zakończenie działań.

Kamera termowizyjna – lepsze rozpoznanie

Kamera termowizyjna stworzona została dla dowódców kierujących działaniami ratowniczymi, aby służyła jako dodatkowa para oczu podczas prowadzonych działań. Pozwala na szybkie rozpoznanie w całkowitej ciemności i zadymieniu. W zadymionych pomieszczeniach kamera ułatwi przeprowadzenie rozpoznania, dzięki czemu można znacznie ograniczyć ilość zużytej w natarciu wody (co dla budynków kilkukondygnacyjnych oraz stropów ma ogromne znaczenie). Niektóre oferty posiadają w komplecie walizkę transportową, do zakupienia osobno w dziale walizki sprzętowe.

Dodatkowe informacje o kamerach termowizyjnych znajdują się na naszym blogu:

Link do artykułu na blogu

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć