Filtrowanie

Kategorie

Kamery termowizyjne

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Kamera termowizyjna

Dzięki kamerze termowizyjnej zyskasz lepszy ogląd sytuacji. Monitorowanie aktualnych warunków pozwoli Ci opracować skuteczną strategię, która pomoże zażegnać kryzysową sytuację. W sklepie Strefa998.pl dysponujemy szerokim asortymentem kamer produkowanych zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami.

Innowacyjne kamery termowizyjne

W ofercie posiadamy szeroki wybór kamer termowizyjnych do użycia podczas działań ratowniczo-gaśniczych. Zastosowanie najnowocześniejszych i innowacyjnych technologii sprawia, że kamery termowizyjne z naszej oferty sprawdzają się perfekcyjnie. Niektóre modele posiadają możliwość nagrywania filmów, co daje nam możliwość przeanalizowania zdarzenia po akcji. Zapisy w formie zdjęć służyć mogą jako załącznik do karty zdarzenia potwierdzający zakończenie działań.

Kamera termowizyjna – lepsze rozpoznanie

W zadymionych pomieszczeniach kamera ułatwi przeprowadzenie rozpoznania, dzięki czemu można znacznie ograniczyć ilość zużytej w natarciu wody (co dla budynków kilkukondygnacyjnych oraz stropów ma ogromne znaczenie). Niektóre oferty posiadają w komplecie walizkę transportową, do zakupienia osobno w dziale walizki sprzętowe.

Dodatkowe informacje o kamerach termowizyjnych znajdują się na naszym blogu:

Link do artykułu na blogu