W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 83,00 zł - 303,00 zł

Kominiarki

Aktywne filtry

Kominiarka strażacka BALLYCLARE PBI

Komfortowa kominiarka Ballyclare dzięki warstwie zewnętrznej PBI, zapewnia zdecydowanie najlepszą gwarancję bezpieczeństwa.

Cena 205,78 zł

Kominiarka strażacka EAGLE FR REGULAR LONG PBI

Kominiarka REGULAR LONG to przede wszystkim dłuższa część z przodu, pozwalająca na lepsze dopasowanie i utrzymywanie się kominiarki na miejscu, nawet przy podnoszeniu głowy do góry.

Cena 254,61 zł

Kominiarka strażacka KS 1

Oferujemy granatowe, niepalne Kominiarki strażackie KS. Kominiarki dwuwarstwowe, wykonane z dzianiny (50% kermel, 50% viskoza). Świadectwo dopuszczenia CNBOP.

Cena 93,00 zł

Kominiarka niepalna z CNBOP

Kominiarka dla strażaków wykonana według wymogów normy EN 13911: 2004, aneks A i B posiadająca właściwości antystatyczne.

Cena 97,17 zł

Kominiarka strażacka 3 - granat

Niepalne Kominiarki strażackie WUS 3 w kolorze granatowym. Kominiarki opatrzone świadectwem dopuszczenia CNBOP i spełniające wymagania normy PN–EN 13911.

Cena 110,00 zł

Kominiarka strażacka 4K

Niepalna Kominiarka strażacka 4K wykonana w całości z materiałów aramidowych. Kominiarka z przedłożoną osłoną karku i szyi. Świadectwo dopuszczenia CNBOP.

Cena 113,16 zł

Kominiarka strażacka EAGLE FR PRO PBI

Kominiarka EAGLE FR PRO to zdecydowanie gwarancja bezpieczeństwa, dzięki warstwie zewnętrznej PBI Gold doskonale przylega pod szelkami ubrania specjalnego.

Cena 302,58 zł

Kominiarka strażacka EAGLE FR REGULAR PBI

Kominiarka REGULAR to wersja kominiarki z krótszą częścią ochraniającą klatkę piersiową. Jej kształt zapewnia idealne dopasowanie, a zupełnie płaskie szwy gwarantują niespotykany komfort użytkowania.

Cena 211,31 zł

Kominiarka strażacka - pojedyncza

Kominiarka strażacka – wykonana z pojedynczej warstwy materiału (metaaramid, paraaramid). Kominiarka w jasnym kolorze, ułatwiającym utrzymanie w czystości.

Cena 83,64 zł

Kominiarka strażacka Rosenbauer NOMEX III

Dwuwarstwowa Kominiarka strażacka Rosenbauer wykonana w 100% z NOMEX III  z w pełni obszytym dołem i otworem na twarz. Kominiarka w kolorze ciemnoniebieskim.

Cena 188,19 zł

Kominiarka strażacka COMAZO PROTECT PBI (CNBOP)

Komfortowa w użytkowaniu Kominiarka strażacka COMAZO PROTECT PBI (CNBOP) wykonana została z dwuwarstwowej tkaniny o właściwościach trudnopalnych PBI GOLD.

Cena 190,00 zł

Kominiarki strażackie

Celem noszenia kominiarki strażackiej jest ochrona głowy, twarzy, uszu oraz szyi przed poparzeniem oraz innymi czynnikami związanymi z pracą. W naszym sklepie internetowym oferujemy kominiarki strażackie różnych rodzajów. Osłaniają szyję, głowę i część twarzy, pozostawiając przestrzeń dla swobodnego oddychania oraz widzenia. Można je nosić wraz z hełmami, maskami i innymi elementami ubioru oraz wyposażenia wykorzystywanego podczas pracy. Sprawdź nasze kominki strażackie i wyposaż się w to dodatkowe zabezpieczenie, dzięki któremu będziesz mniej narażony na urazy oraz oparzenia. Posiadamy kominiarki jedno i wielowarstwowe, część z nich zawiera dodatkowe funkcjonalności.

Kominiarki dla straży

Nasze kominiarki dla straży są przygotowane do trudnych warunków, które panują podczas gaszenia, ale także innych sytuacji podczas pracy. Są odporne na bardzo wysokie temperatury oraz niskie. Jednocześnie stanowią zabezpieczenie przed ogniem, jak i osłaniają przed zimnem. W naszej ofercie znajdują się różnorodne kominiarki dla straży. Jest to na przykład EAGLE FR REGULAR LONG PBI, która nie zmienia położenia podczas ruchu, nie rozciąga się, a także wyróżnia się wysoką wytrzymałością. Posiadamy w sprzedaży także kominiarki dla straży, które ochraniają więcej części ciała. Na przykład ramiona, klatkę piersiową oraz barki. Jeśli chcesz zapewnić sobie jeszcze większe bezpieczeństwo oraz ochronić się przed poparzeniami o działaniem wysokiej temperatury, to koniecznie zdecyduj się na zakupy w naszym sklepie internetowym. Jeśli nie wiesz jaką kominiarkę z naszej oferty wybrać, to prześlij wiadomość. Z chęcią doradzimy Ci w wyborze i pomożemy w wyselekcjonowaniu najbardziej dostosowanej do Twoich wymagań kominiarki. Nasze kominiarki dla straży są wytrzymałe oraz posiadają wysoką odporność na czynniki zewnętrzne.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć