Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Filtrowanie

Kategorie

Drabiny

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Drabina strażacka

Drabina strażacka to podstawowy element wyposażenia każdej jednostki pożarniczej, czy to OSP, czy PSP. Jest wykorzystywana tam, gdzie pierwiastek ludzki nie może nic zdziałać ze względu na swoje ograniczenia fizyczne. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl przygotowaliśmy ofertę drabin strażackich, które wyróżniają się solidnością i wytrzymałością.

Wielozadaniowa drabina strażacka

Drabina strażacka jest nieocenionym narzędziem w codziennej pracy strażaka. Pomaga w skutecznym przeprowadzeniu akcji pożarniczych. Dzięki niej ratownicy mogą zyskać dostęp do wyższych kondygnacji budynku bez potrzeby wchodzenia do jego środka. Drabina pomaga także prowadzić akcje gaśnicze z góry. Drabiny są przydatne w ratownictwie wodnym i lodowym, gdzie używa się ich do ratowania ludzi i zwierząt na przykład po załamaniu tafli lodu. Tego rodzaju narzędzie strażackie jest wykorzystywane nie tylko w działaniu nadziemnym, ale także w podziemnym. Drabiny pozwalają na interwencję w studniach, kanałach, wyrwach, do których jest utrudnione wejście.

Drabiny pożarnicze – rodzaje

W naszym asortymencie znajdziesz drabiny pożarnicze w różnych rodzajach. Dysponujemy drabinami teleskopowymi, nasadkowymi, a także słupkowymi. Zapraszamy do zakupów!