W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 488,00 zł - 7 995,00 zł

Drabiny

Aktywne filtry

Drabina nasadkowa DN-2,73

Drabina nasadkowa jest drabiną przystawną wieloprzęsłową. Przydatna jest przy akcjach ratowniczych prowadzonych w  np.: piwnicach, studniach i na poddaszach.

Cena 488,31 zł

Drabina słupkowa DS-3,1

Drabina słupkowa jest najlżejszą drabiną stosowaną w straży pożarnej. Dzięki stworzonej konstrukcji drabina jest bardzo łatwo składana. 

Cena 686,34 zł

Drabina ZS 2100/3

Prosta w obsłudze, wysuwana Drabina dwuprzęsłowa ZS 2100/3. Drabina wykonana ze stopów aluminium, wytrzyma ciężar trzech Strażaków. Certyfikat CNBOP.

Cena 7 995,00 zł

Drabina DNW 3080/3

Drabina trzyprzęsłowa trzyosobowa z drążkami stanowi nowy, unikalny typ drabiny pożarniczej, która łączy z sobą cechy drabiny nasadkowej oraz wysuwanej.

Cena 6 888,00 zł

Drabina strażacka

Drabina strażacka to podstawowy element wyposażenia każdej jednostki pożarniczej, czy to OSP, czy PSP. Jest wykorzystywana tam, gdzie pierwiastek ludzki nie może nic zdziałać ze względu na swoje ograniczenia fizyczne. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl przygotowaliśmy ofertę drabin strażackich, które wyróżniają się solidnością i wytrzymałością.

Wielozadaniowa drabina strażacka

Drabina strażacka jest nieocenionym narzędziem w codziennej pracy strażaka. Pomaga w skutecznym przeprowadzeniu akcji pożarniczych. Dzięki niej ratownicy mogą zyskać dostęp do wyższych kondygnacji budynku bez potrzeby wchodzenia do jego środka. Drabina pomaga także prowadzić akcje gaśnicze z góry. Drabiny są przydatne w ratownictwie wodnym i lodowym, gdzie używa się ich do ratowania ludzi i zwierząt na przykład po załamaniu tafli lodu. Tego rodzaju narzędzie strażackie jest wykorzystywane nie tylko w działaniu nadziemnym, ale także w podziemnym. Drabiny pozwalają na interwencję w studniach, kanałach, wyrwach, do których jest utrudnione wejście.

Drabiny pożarnicze – rodzaje

W naszym asortymencie znajdziesz drabiny pożarnicze w różnych rodzajach. Dysponujemy drabinami teleskopowymi, nasadkowymi, a także słupkowymi. Zapraszamy do zakupów!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć