Katalog

Kategorie

Drabiny

 • Drabina nasadkowa jest drabiną przystawną wieloprzęsłową. Przydatna jest przy akcjach ratowniczych prowadzonych w  np.: piwnicach, studniach i na poddaszach. Przęsła drabiny możemy wykorzystywać pojedynczo lub łączyć je ze sobą w układzie 2,3,4.

  405,90 zł
 • Drabina D3,1 - słupkowa jest najlżejszą drabiną stosowaną w pożarnictwie. Dzięki specjalnej konstrukcji umożliwiającej złożenie drabiny i przy jej niewielkich wymiarach znajduje szerokie zastosowanie przy pożarnictwie. Można ją wykorzystać np.: przy pracach wewnątrz budynków lub na zewnątrz, przy niskich budynkach parterowych lub może być używana w...

  590,00 zł
 • Drabina ZS 2100/3  jest drabiną dwuprzęsłową, wysuwaną za pomocą linki, systemu okuć i prowadnic. Posiada dwie podpory, których odpowiednie rozstawienie zapewnia jej stabilność. Drabina ta umożliwia wejście na wysokość drugiego piętra. Może być również stosowana jako pomost przy przejściach przez rowy, wykopy itp.

  6 629,70 zł
 • Drabina trzyprzęsłowa trzyosobowa z drążkami stanowi nowy, unikalny typ drabiny pożarniczej, która łączy z sobą cechy drabiny nasadkowej oraz wysuwanej.

  5 645,70 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Drabina strażacka

Drabina strażacka to podstawowy element wyposażenia każdej jednostki pożarniczej, czy to OSP, czy PSP. Jest wykorzystywana tam, gdzie pierwiastek ludzki nie może nic zdziałać ze względu na swoje ograniczenia fizyczne. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl przygotowaliśmy ofertę drabin strażackich, które wyróżniają się solidnością i wytrzymałością.

Wielozadaniowa drabina strażacka

Drabina strażacka jest nieocenionym narzędziem w codziennej pracy strażaka. Pomaga w skutecznym przeprowadzeniu akcji pożarniczych. Dzięki niej ratownicy mogą zyskać dostęp do wyższych kondygnacji budynku bez potrzeby wchodzenia do jego środka. Drabina pomaga także prowadzić akcje gaśnicze z góry. Drabiny są przydatne w ratownictwie wodnym i lodowym, gdzie używa się ich do ratowania ludzi i zwierząt na przykład po załamaniu tafli lodu. Tego rodzaju narzędzie strażackie jest wykorzystywane nie tylko w działaniu nadziemnym, ale także w podziemnym. Drabiny pozwalają na interwencję w studniach, kanałach, wyrwach, do których jest utrudnione wejście.

Drabiny pożarnicze – rodzaje

W naszym asortymencie znajdziesz drabiny pożarnicze w różnych rodzajach. Dysponujemy drabinami teleskopowymi, nasadkowymi, a także słupkowymi. Zapraszamy do zakupów!