Filtry

Cena

Cena

  • 1 091,00 zł - 1 714,00 zł

Przeciwpowodziowy

Aktywne filtry

Wał przeciwpowodziowy o śr. 80cm i dł. 10mb

Poliestrowy Wał przeciwpowodziowy o śr. 80cm i dł. 10mb wykonany w postaci zamkniętego zbiornika na wodę. Wał z rękawem do napełniania i wypompowywania wody.

Cena 1 714,00 zł

Zapora przeciwpowodziowa

W naszym sklepie możecie Państwo zaopatrzyć się w profesjonalne zapory przeciwpowodziowe, dzięki którym uszczelnienie istniejącego wału przeciwpowodziowego czy zbudowanie dodatkowej zapory będzie łatwiejsze od tradycyjnego budowania zabezpieczenia przy pomocy worków napełnianych piaskiem. Oferujemy wały powodziowe o różnej średnicy i wielkości. W celu dobrania modelu najbardziej odpowiedniego do środowiska pracy - na stronach produktów znajdują się szczegółowe informacje na ich temat.

Zapora przeciwpowodziowa do budowania wałów

Zapora przeciwpowodziowa przeznaczona jest do budowania wałów przeciwpowodziowych lub ich podwyższania oraz ogólnie do ochrony przed zalaniem. Konstrukcja zapory polega na zamknięciu jednego rękawa w drugim, opierając się o siebie, wewnętrzny rękaw zamknięty w zewnętrznym gwarantuje pełną stabilność zapory.
Rękawy wykonane są z folii polietylenowej, a jego wnętrze wypełnia się wodą natomiast zewnętrzny rękaw stanowi jego powłokę. Zapora przeciwpowodziowa to zdecydowanie funkcjonalny, łatwy w obsłudze, ergonomiczny, oszczędzający czas i pracę ludzi system przeciwpowodziowy. Zapora zapewnia bardzo dobre rezultaty. Zaletami zapory przeciwpowodziowej jest niewielki ciężar oraz łatwość przemieszczania, a także prostota składowania i instalacji.

Użytkowanie zapory przeciwpowodziowej

Zapora przeciwpowodziowa jest lekka i łatwa w użyciu. Zapora gwarantuje szybkie i efektywne zastosowanie w takich zagrożeniach jak: powódź, wyciek ścieków, substancji toksycznych itp.
Do sprawienia 10 m odcinka potrzebne są 2-3 osoby, wąż hydrantowy, źródło wody np. z pompy pływającej. Czas napełniana jednego odcinka to ok. 4-5 min w zależności od wydajności pompy. Zapora to idealne rozwiązanie do ochrony obiektu przed powodzią. Jeden 10 metrowy odcinek zapory zastępuje aż 170 worków z piaskiem.
Zapory przeciwpowodziowe można umieszczać w formie piramidy – w ten sposób chronimy wyznaczony teren przed nagłym zagrożeniem w postaci wyższego poziomu wody.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?