W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 1 250,00 zł - 2 460,00 zł

Przeciwpowodziowy

Aktywne filtry

Wał przeciwpowodziowy o śr. 80cm i dł. 10mb

Poliestrowy Wał przeciwpowodziowy o śr. 80cm i dł. 10mb wykonany w postaci zamkniętego zbiornika na wodę. Wał z rękawem do napełniania i wypompowywania wody.

Cena 1 968,00 zł

Sprzęt kryzysowy - Przeciwpowodziowy

Sytuacja pogodowa może wymóc na służbach pożarniczych odejście od standardowych czynności i ukierunkowanie się na czynnościach mających na celu zapobieganie lub zwalczanie skutków powodzi (zalanie obszarów zagospodarowanych w następstwie podniesienia poziomu wody w rzekach lub innych zbiornikach) czy lokalnych podtopień. Takie działanie polega przede wszystkim na umacnianiu czy podwyższaniu wałów przeciwpowodziowych, zabezpieczaniu zagrożonych zalaniem budynków czy wypompowywanie wody z zalanych budynków. O ile podtopienia będące następstwem dużego opadu atmosferycznego występującego na danym obszarze w sposób uniemożliwiający jego odbiór przez system kanalizacyjny są w miarę łatwe do opanowania – skutki powodzi mogą okazać się katastrofalne zarówno ze względów społecznych jak i gospodarczych.

Wał powodziowy

W naszym sklepie możecie Państwo zaopatrzyć się w profesjonalne zapory przeciwpowodziowe, dzięki którym uszczelnienie istniejącego wału przeciwpowodziowego czy zbudowanie dodatkowej zapory będzie łatwiejsze od tradycyjnego budowania zabezpieczenia przy pomocy worków napełnianych piaskiem. Oferujemy wały powodziowe o różnej średnicy i wielkości. W celu dobrania modelu najbardziej odpowiedniego do środowiska pracy - na stronach produktów znajdują się szczegółowe informacje na ich temat.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć