Kategorie

DNW 3080

brutto3 790,00 zł

netto3 790,00 zł

DNW 3080

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Drabina trzyprzęsłowa trzyosobowa z drążkami stanowi nowy, unikalny typ drabiny pożarniczej, która łączy z sobą cechy drabiny nasadkowej oraz wysuwanej.

Nowy produkt

DNW 3080

Drabina trzyprzęsłowa dwuosobowa z drążkami

Ratownicza drabina trzyprzęsłowa, dwuosobowa stanowi nowy, unikalny typ drabiny pożarniczej łączącej cechy drabin: nasadkowej i wysuwanej umożliwiającej uzyskanie różnych długości drabiny. Stawianie tej drabiny jest niezwykle łatwe tj.: drabinę DNW wysuwa się po ścianie w pozycji stojącej wykorzystując koła górnego przęsła.

Wszystkie przęsła drabiny zaopatrzone zostały w stopy anty-poślizgowe: górne i środkowe przęsło w lekkie stopki z tworzywa, dolne przęsło w masywne, stalowe stopy. Bocznice drabiny wykonane z profilu otwartego mają kolor czarny co w przypadku używania drabiny w zimie ma istotne znaczenie, ponieważ są one “cieplejsze” o ok.40% od bocznic w kolorze srebrnym. Szczeble o przekroju w kształcie litery D wskazują prawidłowy kąt ustawienia drabiny oraz dają bezpieczną, poziomą, anty-poślizgową płaszczyznę do stania o szerokości 45mm.

Drabina DNW 3080 posiada certyfikat C.N.B.O.P. nr.1069/2002 na zgodność z EN 1147. Potwierdzeniem doskonałej jakości drabiny DNW 3080 jest 10-cio letnia gwarancja jakiej udzielamy na zastosowane materiały, wykonanie i konstrukcję.

Specyfikacja produktu

Charakterystyka: 3-przęsłowa, 2-osobowa drabina ratownicza
Szerokość transport.: 455 mm
Wysokość transport.: 210 mm
Min. długość: (m) 3.41 m
Max. długość: (m) 8.01 m

NazwaCzas dostawyCena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl Darmowa!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :