Kategorie

Pilarki spalinowe

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Pilarki spalinowe

W tej kategorii umieściliśmy ofertę pilarek spalinowych marki słynącej z produkcji pił spalinowych – Stihl. Stihl jest niemiecką rodzinną firmą o ponad 90-letniej tradycji, gwarantującą najwyższą jakość, ukierunkowanie na klienta oraz innowacyjne rozwiązania techniczne. Powyższe powoduje, że produkty wykorzystywane są nie tylko przez Strażaków ale też leśników, rolników, budowlańców czy prywatnych użytkowników na całym świecie a firma jest niekwestionowanym liderem na rynku. Z uwagi na fakt, że pragniemy zaoferować naszym klientom wyłącznie narzędzia najwyższej jakości - pił spalinowych Stihl nie mogło zabraknąć w ofercie naszego sklepu.

Pilarki do wszechstronnego wykorzystania

Piły łańcuchowe znajdują szerokie zastosowanie – są niezastąpione wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z obróbką drewna. W celu ułatwienia wyboru pilarki najbardziej odpowiedniej do naszych potrzeb pogrupowaliśmy produktu w trzy kategorie – pilarki do prac lżejszych takich jak np. przydomowa obróbka drewna, prace ogrodowe lub ścinanie drzew o niewielkiej średnicy; mocne i wytrzymałe pilarki do zadań specjalnych, w tym do przecinania drzew średnio i wielkowymiarowych oraz poręczne pilarki do przycinania gałęzi, których poręczność i niewielki ciężar powoduje, że są dedykowane osobom pracującym w koronach drzew. Na stronach produktów umieściliśmy szczegółowe informacje na temat dostępnych modeli.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć