Kategorie

Pilarki spalinowe

 • Pilarka spalinowa STIHL MS 241 C-M to dynamiczna pilarka ze sterowanym elektronicznie silnikiem M-Tronic przeznaczona do ścinki drzew. 

  2 849,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
 • Piła spalinowa STIHL MS 181 została stworzona z myślą o wygodzie i lekkości użytkowania podczas wycinki drzew o średnicy do 30 cm.

  1 249,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
 • Pilarka spalinowa STHIL są wybierane przez tych, którzy cenią sobie wysoką jakość, precyzję działania i długą żywotność. Znajdziesz ją w sklepie pożarniczym Strefa998.pl. Przekonaj się!

  1 699,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
 • Mocna pilarka spalinowa STIHL do podcinania gałęzi drzew z systemem M-Tronic zapewniający optymalną moc silnika od początku pracy.

  2 999,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
 • Wydajna i dająca komfort pracy Pilarka spalinowa Stihl MS 261- następca pilarki MS 260. Piła łańcuchowa do profesjonalnego zastosowania nie tylko w leśnictwie.

  3 299,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
 • Piła spalinowa Stihl MS 181 C-BE do prac lżejszych o mocy 1,5 kW / 2,0 KM jest komfortowa w użytkowaniu i bogato wyposażona w m.in. system antywibracyjny.

  1 449,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
 • Dynamiczna spalinowa pilarka łańcuchowa STIHL MS 362 o mocy 4,8 KM o doskonałym stosunku ciężaru do mocy i wysokim momencie obrotowym.

  3 849,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
 • Piła spalinowa Stihl MS 211 wyposażona w system filtrów powietrza o długiej żywotności jest przeznaczona głównie do prac przydomowych a także do ścinki drzew.

  1 499,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
 • Piła spalinowa Stihl MS 231 C-BE jest kompaktową pilarką o mocy 2,7 KM z błyskawicznym napinaczem piły łańcuchowej i systemem STIHL ErgoStart. Łatwa obsługa.

  1 899,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
 • Oferujemy uniwersalne Piły spalinowe Stihl MS 271 z oszczędnym, dwusuwowym silnik STIHL w technologii 2-MIX. Jednoczęściowa pokrywa silnika ułatwia serwisowanie.

  2 299,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
 • Stihl jest niekwestionowanym liderem na rynku jeżeli chodzi o produkcję pilarek. Najlżejszym modelem do pracy z drewnem jest Pilarka spalinowa Stihl MS 151 C-E.

  2 299,00 zł
 • Piła spalinowa Stihl MS 251 to idealne narzędzie do pozyskiwania drewna opałowego. Wyposażona w boczny napinacz piły łańcuchowej. Łatwa i ekonomiczna obsługa.

  1 899,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
 • Uniwersalna Piła spalinowa Stihl MS 291 o mocy 3,8 KM gwarantuje doskonałą wydajność cięcia. Produkt doceniany przez wszystkich pracujących przy obróbce drewna.

  2 449,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
 • Pilarka spalinowa Stihl MS 194 C-E jest lekkim i z łatwością uruchamiającym się urządzeniem przeznaczonym do m.in. pielęgnacji drzew czy przygotowywania opału.

  1 749,00 zł
 • Kompaktowa i wytrzymała łańcuchowa Piła spalinowa MS 311 od najlepszego na rynku producenta pilarek – Stihl. Idealna do pielęgnacji drzew lub prac z drewnem.

  2 899,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
 • Piła spalinowa Stihl MS 170 (moc 1,2 kW/1,6 KM, dwusuwowy silnik STIHL w technologii 2-MIX) jest kompaktowa, przez co nadaje się do przydomowej obróbki drewna.

  799,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
 • Mocna i wytrzymała Piła spalinowa Stihl MS 391 wyposażona w silnik o niskim poziomie wibracji o mocy 4,5 KM z innowacyjnym systemem filtrów o długiej żywotności.

  3 099,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
 • Piła spalinowa Stihl MS 180 jest lekka przez co będzie idealnym narzędziem do przygotowania drewna opałowego. Pilarka z oszczędnym silnikiem spalinowym 2-MIX.

  949,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
 • Pilarka spalinowa MS 462 C-M VW to najlżejsza w klasie pojemności 70cm³ pilarka z podgrzewanym uchwytem i gaźnikiem.

  5 249,00 zł
  Wyświetl Dodaj do zapytania
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Pilarki spalinowe

W tej kategorii umieściliśmy ofertę pilarek spalinowych marki słynącej z produkcji pił spalinowych – Stihl. Stihl jest niemiecką rodzinną firmą o ponad 90-letniej tradycji, gwarantującą najwyższą jakość, ukierunkowanie na klienta oraz innowacyjne rozwiązania techniczne. Powyższe powoduje, że produkty wykorzystywane są nie tylko przez Strażaków ale też leśników, rolników, budowlańców czy prywatnych użytkowników na całym świecie a firma jest niekwestionowanym liderem na rynku. Z uwagi na fakt, że pragniemy zaoferować naszym klientom wyłącznie narzędzia najwyższej jakości - pił spalinowych Stihl nie mogło zabraknąć w ofercie naszego sklepu.

Pilarki do wszechstronnego wykorzystania

Piły łańcuchowe znajdują szerokie zastosowanie – są niezastąpione wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z obróbką drewna. W celu ułatwienia wyboru pilarki najbardziej odpowiedniej do naszych potrzeb pogrupowaliśmy produktu w trzy kategorie – pilarki do prac lżejszych takich jak np. przydomowa obróbka drewna, prace ogrodowe lub ścinanie drzew o niewielkiej średnicy; mocne i wytrzymałe pilarki do zadań specjalnych, w tym do przecinania drzew średnio i wielkowymiarowych oraz poręczne pilarki do przycinania gałęzi, których poręczność i niewielki ciężar powoduje, że są dedykowane osobom pracującym w koronach drzew. Na stronach produktów umieściliśmy szczegółowe informacje na temat dostępnych modeli.