W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 55,00 zł - 1 587,00 zł

Sorbenty, ADR

Aktywne filtry

Multisorb 20kg

Sorbent sypki Multisorb 20kg w postaci dużych, nie ulegających rozkładowi po absorpcji granulek. Dedykowany do usuwania płynów przemysłowych, benzyny, oleju itp.

Cena 55,35 zł

Superior Special 20kg

Oferujemy sypkie sorbenty Superior Special 20kg wykonane z naturalnych, obojętnych dla środowiska substancji. Sorbenty posiadają duże właściwości absorpcyjne.

Cena 95,94 zł

Zestaw "ADR Podstawowy" 70l torba

Zestaw "ADR Podstawowy" 70l zawiera minimalny zestaw środków niezbędnych do usunięcia rozlewisk olejowych i ropopochodnych. Wszystko schowane w solidnej torbie.

Cena 664,20 zł

Zestaw "Zgodny z umową ADR" 70l torba

Zestaw "Zgodny z umową ADR" 70l torba. Awaryjny zestaw wyposażenia osobistego oraz środków ekologicznych i sprzętu do usuwania np. rozlewisk cieczy olejowych.

Cena 1 051,65 zł

Zestaw "Poligonowy" 60 x 45 x 40cm pojemnik

Zestaw "Poligonowy" 60 x 45 x 40cm pojemnik zawierający m. in. preparat Sintan®, granulat Sorbent Compakt®, płachty sorbcyjne i  chodnik sorbcyjno-izolacyjny.

Cena 1 463,70 zł

Sorbent Compakt

Worek 20 kilogramowy sorbentu Compakt idealnego do absorpcji wszystkich płynów (ropopochodnych, roztworów wodnych oraz kwasów). Sorbent ten po użyciu nie jest bezużytecznym odpadem. 

Cena 96,00 zł

Sorbenty i odtłuszczacze – dobra cena

Awarie urządzeń czy wypadki komunikacyjne to jedne z częstych przyczyn wycieku do środowiska szkodliwych substancji takich jak benzyna, ropa, oleje silnikowe, kwasy i inne chemikalia. By zapobiec ich destrukcyjnemu działaniu, strażacy, a także inne służby mundurowe używają odpowiedniego środka – sorbentu. W specjalistycznej ofercie sklepu pożarniczego znajdziesz sorbenty w różnych postaciach, lecz zawsze w tej samej jakości – najlepszej.

Sorbenty w atrakcyjnej cenie

Sorbent to ciało stałe charakteryzujące się wysoką chłonnością ze względu na swoją porowatość. Jego właściwości pozwalają na unieszkodliwienie wycieku substancji i zabezpieczenie otoczenia. W Strefa998.pl dysponujemy sorbentami zgodnymi z umową ADR w atrakcyjnej cenie.

Niezastąpiony w ratownictwie chemiczno-ekologicznym

Do wycieku niebezpiecznych substancji może dojść również na halach przemysłowych, w warsztatach, garażach, na stacjach paliw oraz laboratoriach chemicznych. Posiadanie sorbentu, którego skład jest bezpieczny, zarówno dla użytkownika, jak i środowiska, jest tam niezbędne. W sklepie strażackim Strefa998.pl znajdziesz sorbenty w atrakcyjnej cenie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć