Sorbent Compakt -  Sorbenty, ADR
Sorbent Compakt -  Sorbenty, ADR
Sorbent Compakt worek 20 kg -  Sorbenty, ADR

Sorbent Compakt

100,00 zł brutto
81,30 zł netto
Dostępność:
W magazynie

Sorbent Compakt

Worek 20 kilogramowy sorbentu Compakt idealnego do absorpcji wszystkich płynów (ropopochodnych, roztworów wodnych oraz kwasów)

Sorbent zbiera na nawierzchniach utwardzonych zarówno wycieki produktów ropopochodnych jak i innych związków chemicznych. Jest niezastąpiony podczas ratownictwa chemiczno - ekologicznego oraz przy usuwaniu wycieków na halach przemysłowych, w magazynach chemicznych, bazach paliwowych, stacjach paliw, garażach, w transporcie. Sprawdza się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na otwartych przestrzeniach - drogach, mostach, wiaduktach itp. Użycie Sorbentu Compakt® jest bezpieczne zarówno dla użytkownika jak i środowiska naturalnego. Prostota użycia i niezawodność działania Sorbentu Compakt® przemawia za tym, by mieć go zawsze go pod ręką i stosować do usuwania zarówno małych wycieków jak i dużych rozlewisk.

Sorbent Compakt

Sorbent Compakt i jego zalety

Posiada bardzo dobrą chłonność, co pozwala na zebranie maksymalnej ilości substancji jak najmniejszą ilością sorbentu. Dodatkowo, oznacza to mniejszą przestrzeń magazynową, niższe koszty transportu oraz unieszkodliwienia.
Jest niepalny, nie stwarza dodatkowego zagrożenia pożarem.
Ma własności antypoślizgowe, nie oddaje wchłoniętej cieczy, dzięki czemu nie jest przyczyną wtórnego zagrożenia poślizgiem. Po zasypanej powierzchni bezpiecznie można chodzić i prowadzić akcje ratownicze.
Sorbent Compakt® można stosować wielokrotnie do pełnego nasączenia.
Odpowiednio dobrany ciężar nasypowy powoduje, że sorbent nie unosi się na powierzchni rozlewiska i nie jest wrażliwy na podmuchy wiatru.
Nie reaguje z pochłanianymi cieczami.
Szybko pochłania do wewnątrz substancje chemiczne nawet o dużej lepkości.
Po nasączeniu zachowuje w dalszym ciągu swoje właściwości fizyczne. Jest twardy, wytrzymały na ściskanie, po sorpcji pozostaje cały czas sypki.
Odpowiednia granulacja sprawia, że granulki docierają w każdą szczelinę osuszanej powierzchni. Z naszego wieloletniego doświadczenia w działaniach Pogotowia Ekologicznego jednoznacznie wynika, że przy świeżych rozlewach substancji o niskiej lepkości wystarczy użycie Compaktu® bez zmywacza dla przywrócenia pierwotnej szorstkości podłoża.
Odpowiada wymogom dla sorbentów używanych na drogach i otrzymał oznaczenie Typ IIIR.
Jest to jedyny w Europie sorbent, który nasączony ropopochodnymi nie jest bezużytecznym odpadem.

Specyfikacja produktu

Sorbent uniwersalny, mineralny, granulowany
Wielkość ziarna od 0,3 mm do 0,7 mm
Ciężar nasypowy ok. 520 g/l
Chłonność - ponad 100 %
Opakowanie - worek 20

Sorbent posiada:

Dopuszczenie CNBOP w Józefowie, nr 0159/2008
Atest PZH/HT–2162/2007
Atest PZH/HT-2162/2007
Nr NATO Stock Number - 4235 - 43 - 0006998

sorbe sorben sorbet

5 / 5
(2 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?