W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Szafka AED z alarmem akustycznym i systemem "zbij szybkę" -  Defibrylatory AED

Szafka AED z alarmem akustycznym i systemem "zbij szybkę"

270,60 zł brutto
220,00 zł netto

Szafka AED z alarmem akustycznym i systemem "zbij szybkę”

Szafka na defibrylator typu AED

W przypadku wystąpienia NZK wykonanie defibrylacji w ciągu kilku pierwszych minut znacząco zwiększa szanse na przeżycie. Z tego powodu powszechnym stało się umieszczanie defibrylatorów AED w miejscach publicznych, dając tym samym możliwość podjęcia akcji ratunkowej przez osobę niewykwalifikowaną w jak najkrótszym czasie, przed przyjazdem zespołu ratownictwa medycznego.
Aby defibrylatory AED były gotowe do użycia liczy się ich rozmieszczenie (w tym ilość) ale też umieszczenie urządzeń w miejscach odpowiednio oznakowanych i dających łatwy dostęp. W tym celu stworzone zostały specjalne szafki na AED.

Akustyczny alarm otwarcia

Oferowana szafka na defibrylator cechuje się solidnością wykonania, posiada ułatwiony dostęp do defibrylatora i rzucający się w oczy wygląd. Dodatkowo posiada alarm uruchamiający się po otwarciu drzwiczek i system „zbij szybkę”, pozwalający na dostęp do urządzenia zawsze wtedy, gdy jest to konieczne. Zastosowane rozwiązania z pewnością przyspieszą niesienie pomocy poszkodowanemu.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 17,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć